“Zoti të fali si e ke edhe vet emrin”, Shyhretja zgjedh fjalët më të bukura për ta uruar Engjin

Engjëllusha Salihu sot feston ditëlindjen.

Në familjen e Shyhrete Behlulit sot ka një arsye për të festuar, ngase Engjëllusha feston ditëlindjen.

Këngëtarja ka pranuar urime të shumta me rastin e ditëlindjes, por më specialet ishin ato të familjes.

Shyhretja zgjodhi fjalët më të bukura për ta uruar atë, madje publikoi edhe një fotografi pranë saj.

“Gezuar ditelindjen engjellusha ime,se zoti te fali si e ke edhe vet emrin❤️ @engjellushasalihu“, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, Shyhretja dhe Engji po qëndrojnë bashkë me familjen në shtëpi gjatë kësaj periudhe.

Shpërndaje

Comments are closed.