Zeka për Kryeministrin Hoti: Ai ka vënë në normalitet marrëdhëniet me të gjitha vendet perëndimore

Shkruan: Milaim Zeka

Dy gjera po i deshmon Abdullah Hoti

E para, se Kosova ka nje Kryeminister qe nuk shet pordhe luksi, nje njeri qe nuk harron prej nga ka ardhur, dhe se çfare populli fukara i takon. Ai nuk don me shite intelekt e as modernizem me shampanje, verera te shtrenjta e karkaleca. Kryeministeri mundet me hanger edhe byrek, edhe flija, edhe karkaleca, po jo me i meshu sikur ato qeveritr para tij, qe miliona e miliona shfrytezonin e shkerdhenin parane e popullit.

E dyta, ka vu ne normalitet mardhenjet me gjitha vendet perendimore. Doren ne zemer, edhe kabinetin e ka per mashallah. I ka disa qe i kane rene vetes mesysh, po pak jane…!/parrotlla.net/

Shpërndaje

Comments are closed.