Zbritje deri 75% për Black Friday në Comodita Home

Brendi më i njohur për produkte shtëpie Comodita Home, me rastin e Black Friday sjell zbritje deri në 75% në të gjitha kategoritë e produkteve.
Comodita Home vjen me ofertë të parezistueshme në të gjitha kategoritë e produkteve. Ju mund ta kompetoni shtëpinë me produkte gjumi, të kuzhinës, banjos dhe aksesorë të ndryshëm duke kursyer deri në 75% të vlerës së produkteve.
Duke filluar nga dt. 20 nëntor deri më 30 nëntor 2020, ju mund të blini të gjitha produktet e nevojshme për shtëpinë tuaj me superofertat në dyqanet Comodita Home, online nga shtëpia nëpërmjet webfaqes www.comoditahome.com apo rrjeteve sociale në Facebook dhe Instagram, si dhe përmes qendrës së thirrjeve të Comodita Home duke telefonuar pa pagesë në numrin 0800 25000. Nga kjo super ofertë ju përfitoni edhe transportin e produkteve falas. Gjithashtu ju mund të përfitoni nga ofertat ekskluzive në Comodita Tvshop në terminet 12:45 dhe 14:42, live në Klan Kosova.
Zbritja e madhe deri në 75% në të gjitha produktet, është një mënyrë e shkëlqyer për të kursyer duke blerë dhurata të përsosura për festat e fundvitit, miqve dhe familjes tuaj, si dhe gjetjen e një zgjidhjeje shumë të zgjuar për të krijuar një stil unik dekorativ në shtëpinë tuaj.
Ju keni mundësi të bleni me çmime të parezistueshme: dyshek Comodita me extra zbritje në dimensione standarde dhe jo standarde, set Gatimi Granitec 9 pcs për vetëm 75.00€, blenderin Nutrifast me çmim special 49.00€, sete pjatash porcelani duke filluar nga 25.00€, sete çarçafësh duke filluar nga 19.00€, çanta udhëtimi me zbritje, etj.
Linja Silver vjen ekskluzivisht me super zbritje vetëm për Black Friday, përfshirë dyshek Silver duke filluar nga 55.00€, topper Silver prej 20.00€, si dhe merr dy jastëkë Silver për vetëm 4.99€. Por jo vetëm, për këtë Black Friday nuk do të mungojnë as dhuratat! Ju mund ta bëni tuajin dyshekun Hybrid me cilësi italiane dhe 10 vite garancion, për vetëm 399.00€ dhe të përfitoni 2 jastëkë High Line dhe mbulesë shtrati Velvet për dy persona.
Në gamën e gjerë të produkteve Comodita gjeni batanije, peshqirë, jorganë dhe mbulesa shtrati, enë të ndryshme si tiganë, tava apo sete filxhanësh, sete gotash, aksesorë kuzhine etj.
Përndryshe këtë vit për shkak të situatës me COVID-19, dhe me qëllim të respektimit të rregullave dhe eleminimit të grumbullimeve të personave, Black Friday në Comodita Home po vjen më heret se zakonisht. Kësaj here ky event do të zgjatë më shumë, përkatësisht 10 ditë, duke marrë të gjitha masat e nevojshme bazuar në udhëzimet e ekspertëve dhe insititucionet përkatëse.
Ngutu e bonu pjesë e ngjarjes më të çmendur të vitit, duke mbajt distancën !

Shpërndaje