Zbritje deri 70% për sezonin e festave në Comodita Home

Brendi më i njohur për produkte të shtëpisë Comodita Home, sjell festat më pranë jush ! Magjia e sezonit festiv vjen tek ju me zbritje deri në 70%.
Comodita Home vjen me ofertën marramendëse në të gjitha kategoritë e produkteve. Ju mund ta kompletoni shtëpinë për festat e fundvitit me produkte gjumi, të kuzhinës, banjos dhe aksesorë të ndryshëm duke blerë me zbritje deri në në 70 % .
Duke filluar nga dt. 14 dhjetor deri më 31 dhjetor 2020, ju mund t’i merrni të gjitha produktet e nevojshme për shtëpinë tuaj me super çmimet në dyqanet Comodita Home, online nga shtëpia nëpërmjet webfaqes www.comoditahome.com apo rrjeteve sociale në Facebook dhe Instagram, si dhe përmes qendrës së thirrjeve të Comodita Home duke telefonuar pa pagesë në numrin 0800 25000. Nga kjo super ofertë ju përfitoni edhe transportin e produkteve falas. Gjithashtu ju presin shumë befasi dhe oferta të papërsëritshme në emisionin e shitjes Comodita Tvshop në terminin 12:45, live në Klan Kosova.
Zbritja e madhe deri 70% në të gjitha kategoritë e produkteve, është një mënyrë e përkryer që të bleni dhurata për festat e fundvitit, miqve dhe familjes tuaj, si dhe gjetjen e një zgjidhjeje shumë të zgjuar për të krijuar një stil unik dekorativ në shtëpinë tuaj.
Ju keni mundësi të blini me çmime të parezistueshme: dyshek Comodita me extra zbritje në dimensione standarde dhe jo standarde, set Gatimi Granitec 9 pcs për vetëm 75.00€, blenderin Nutrifast me çmim special 54.00€, sete pjatash porcelani duke filluar nga 26.00€, sete çarçafësh duke filluar nga 24.00€, çanta udhëtimi me zbritje, etj.
Linja Silver vjen ekskluzivisht me zbritje vetëm për sezonin festiv, përfshirë dyshek Silver duke filluar nga 55.00€, topper Silver prej 20.00€, si dhe jastëk Silver për vetëm 2.50 €. Por jo vetëm, për të sjell magjinë festive tek ju, nuk do të mungojnë as dhuratat! Ju mund ta bëni tuajin dyshekun Hybrid me cilësi italiane dhe 10 vite garancion, për vetëm 399.00€ dhe të përfitoni 2 jastëkë High Line dhe mbulesë shtrati Velvet për dy persona.
Në gamën e gjerë të produkteve Comodita gjeni batanije, peshqirë, jorganë dhe mbulesa shtrati, enë të ndryshme si tiganë, tava apo sete filxhanësh, sete gotash, aksesorë kuzhine etj.
Dhuro lumturi për Vitin e Ri!
Gëzuar 2021

Shpërndaje