Yllka Kuqi në pritje të ëmbël, publikon imazh të veçantë pranë bashkëshortit

Këngëtarja e njohur, Yllka Kuqi po kalon në momentet më të veçantë në jetë.

Artistja gjakovare është shtatzënë për herë të parë dhe në rrjetet sociale ka publikuar imazhe nga pritja e ëmbël.

Yllka shihet e mbuluar me një fustan të tejdukshëm që ia zbulon barkun e fryrë, teksa bashkëshorti i saj qëndron ulur në gjunjë pranë saj.

“Dashni”, ka shkruar Yllka mbi imazh, për të uruar kështu edhe 14 shkurtin, ditën e Shën Valentinit.

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*