Xhensila dhe Besi në muaj mjalti! Zbuloni ku ndodhen (Foto)

Pas 3 dasmave të cilat u komentuan pafund në media tashmë aktori Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj kanë nisur muajin e tyre të mjaltit.

Ka qenë vetë Xhensila, e cila përmes disa postimeve në Instastories ka treguar se ndodhet së bashku me Besin në një resort luksoz në Maldive. Ku duket të jetë destinacioni i dashurisë për çiftin e njohur./Gazeta Express/

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Lexoni po ashtu:  Luana Vjollca ka gati këngën e re, një bashkëpunim me këngëtarin që tund skenën