WhatsApp arrin numrin e dy miliardë përdoruesve

WhatsApp, aplikacioni i mesazheve, i drejtuar nga Facebook, njoftoi sot se tashmë numëron më shumë se dy miliardë përdorues në mbarë botën dhe u shpreh i vendosur për të mbrojtur bisedat e tyre private.

“Ne jemi të mrekulluar të ndajmë në këtë ditë që WhatsApp numëron më shumë se dy miliardë përdorues në botë”, theksoi grupi në një postim, duke nënvizuar rëndësinë e mbrojtjes së bisedave, fotove, videove dhe të dhënave të tjera personale të përdoruesve.

“Ne e dimë që sa më shumë të lidhemi, aq më shumë duhet të mbrojmë të dhënat”, theksoi ai.

“Ndërkohë që ne kalojmë gjithnjë e më shumë kohë në linjë, mbrojtja e bisedave tona është më e rëndësishme se kurrë”, shtoi ai.

WhatsApp theksoi se çdo mesazh i dërguar është i siguruar nga një kod i fuqishëm që mbron informacionet nga piratët dhe kriminelët.

Shpërndaje

28 Comments

 1. Pingback: viagra coupon walmart

 2. Pingback: ed pills gnc

 3. Pingback: male erection pills

 4. Pingback: erection pills that work

 5. Pingback: buy cialis generic

 6. Pingback: pharmacy online

 7. Pingback: Get cialis

 8. Pingback: cheap vardenafil

 9. Pingback: vardenafil price

 10. Pingback: buy levitra online

 11. Pingback: real online casino

 12. Pingback: online casino games for real money

 13. Pingback: online viagra prescription

 14. Pingback: online casino for real cash

 15. Pingback: slot machine games

 16. Pingback: cash loans

 17. Pingback: payday advance

 18. Pingback: quick cash loans

 19. Pingback: viagra 100mg

 20. Pingback: real money online casino

 21. Pingback: generic cialis

 22. Pingback: roberttihap

 23. Pingback: real money casino online usa

 24. Pingback: new cialis

 25. Pingback: 5 mg cialis

 26. Pingback: cialis generic

 27. Pingback: cialis generic

 28. Pingback: vegas live casino william hill

Leave a Comment

Your email address will not be published.