Vjen me imazhe provokuese, Rita Ora mezi pret të vijë…

Ka filluar mbarë vitin 2019.

Këngëtarja me prejardhje shqiptare dhe famë botërore ka nisur një vit të mbarë dhe me plot angazhime.

Ajo ka hedhur dy imazhe në llogarinë e saj personale, Instagram teksa thotë se mezi po pret të vijë vikendi.

“Nuk po mund të pres për këtë vikend pas një jave që kam punuar shumë, gjërat e mira që kam përgatitur. Nuk po mund të pres për juve që t’i shihni gjërat. Po, 2019”, ka shkruar ajo.

Vitin që e lamë pas, Rita korri suksese të mëdha e cila lansoi edhe albumin pas gjashtë vitesh./PARROTLLA.NET/

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*