“Vip Collection” sjell në treg paketimin më të ri për fytyrë

“Vip Collection” ka lansuar në treg trajtuesin e fytyrës 30 ml, i cili ka funksione të shumta, i pasur me vitamina bio.

Me përdorimin e këtij trajtuesi me origjinë zvicerane, fytyra juaj do të jetë e butë, e ushqyer dhe e pastër.

Falë kombinimit të përbërësve bio ky produkt përdoret për:
-regjenerimin e lëkurës
-trajtimin e akneve
-largimin e rrudhave
-eleminimin e shenjave të zeza në sy
-trajtimin e ekzemës etj.

Vip Collection ndryshe njihet edhe si trajtuesi i artë i fytyrës, i cili me paketimin e ri prej 30ml është më praktik për të mos munguar asnjëherë në çantat e femrave dhe të meshkujve, i destinuar për dy gjinitë, shkruan PaRrotlla.net.


 

FullSizeRender

 

Shpërndaje