Vedat Muriqi merr lajmin fantastik nga bashkëshortja

Sulmuesi i kombëtares së Kosovës po bëhet baba sërish.

Vedat Muriqi ka marr një lajm të gëzueshëm nga bashkëshortja e tij Edibe, çifti janë në pritje të fëmijës së dytë.

Ajo ka publikuar një fotografi në Instagram me çfarë kumton lajmin fantastik tek publiku, Edibe po ashtu zbuloi edhe gjininë e foshnjës.

Djali i Vedatit dhe Edibes shumë shpejt do bëhet me një motër.

Shpërndaje

Comments are closed.