The Weeknd befason të gjithë me ndryshimin që ka bërë

Thë Weeknd është ‘kthyer’ në vitet e 90-ta me këtë foto.

The Weeknd është nga artistët më të pëlqyer në botë dhe çdo veprim i bërë nga ai merr vëmendje të madhe tek publiku.

Këngëtari ka befasuar të gjithë me ndryshim që ka bërë, në një ‘event’ që morri pjesë autori i hiti ‘Starboy’ duket krejtësisht ndryshe, ai është ‘kthyer’ në vitet e 90-ta.

Ndryshe, sa i përket muzikës kënga e fundit e Weeknd titullohet ‘Lost in fire’ dhe ka mbi 70 milionë klikime në Youtube.

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*