Tërmet në Vorë

Disa lëkundje të lehta tërmeti janë ndjerë mbrëmjen e sotme në Vorë, fuqia e të cilit ka qenë 2.9 i shkallës Rihter.

Epiqendra ka qenë 7 kilometra larg Vorës dhe 22 kilometra larg Tiranës.

Siç raporton Top Chanel, këto lëkundje janë normale pas atij që ra më 26 nëntor.

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*