Të famshmit që u lodhën nga pamja dhe vendosën të ndryshojnë

Vajzat e dinë se mënyra më e lehtë për ta ndryshuar pamjen e tyre është t’i ngjyrosin flokët dh eta ndryshojnë stilin e flokëve. Madje edhe ata të famshëm që tashmë e kanë gjetur imazhin e përsosur, herë pas here tentojnë të gjejnë një stil të ri.

Hidhini një sy personave të këtij artikulli, gjegjësisht fytyrave publike që kanë eksperimentuar me look-un gjatë vitit 2018.

Scarlett Johansson

Daisy Ridley

Sophie Turner

Maisie Williams

Emilia Clarke

Jonah Hill

Kanye West

Lucy Liu

Kylie Jenner

Zoë Kravitz

Salma Hayek

Lady Gaga

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*