Tayna publikon këngën e re, “Bass”

Tayna e ka publikuar këngën e re.

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, e ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

“Bass”, titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip të punuar nga “Sekuencë”.

Me instrumental është marrë Cricketi e teksa pjesa e dytë e saj nga Jacob Lethal Beats.

Duhet kujtuar se ky është projekti i saj i parë muzikor pas nënshkrimit të kontratës me Sony Music dhe mban logon e tyre.

Shpërndaje

Comments are closed.