“Tabu”, kënga më e re nga Ava Max dhe Palbo Alboran

Ava Max ka publikuar projektin e ri muzikor.

Ava Max ka publikuar këngën e saj të re, kësaj radhe në bashkëpunim me një artist.

Këngëtarja shqiptare bashkëpunoi me artistin spanjoll, Pablo Alboran dhe ia shoqëruan edhe videoklipin.

Kënga me titull “Tabu” po pritet shumë mirë dhe për pak orë nga publikimi ka kaluar shifrën prej 1 milion klikimeve në YouTube.

Më poshtë mund ta dëgjoni “Tabu”, kënga më e re nga Ava Max dhe Pablo Alboran.

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published.