“So high” projekti më i ri nga Arbërie Zenuni

Këngëtarja e cila jeton dhe vepron në Zvicerr, Arbërie Zenuni a po siç njihet për publikun Abbie, ka lansuar projektin e saj me të ri që mban titullin “So high”.

Kjo këngë deri më tani ka arritur 46 mijë klikime në kanalin zyrtarë në youtube.

Vlen të theksohet se Abbie, ka nënshkruar kontratë më një label të huaj evropian “Panik Records”.

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*