Sinan Vllasaliu në zi, i vdes një person shumë i dashur

Sinan Vllasaliu ka njoftuar për vdekjen e një personi shumë të dashur për të.

Këngëtari Sinan Vllasaliu nëpërmjet publikimit të një fotografie ka njoftuar për vdekjen e motrës së tij.
“U preht në paqe shpirti yt motër. Njoftoj të gjithë miqtë dhe familjarët, se sot me datë 11/07/19 ndërroj jetë motra jonë (Ajnije Adil Vllasaliu)”, ka shkruar ai pranë postimit ku edhe ka pranaur ngushëllime nga familjarë, miq, kolegë e fansa.

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*