Si rrallë herë, Zanfina shfaqet në bikini (Foto)

Këngëtarja Zanfina Ismaili ka filluar të bëhet aktive në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto në Insta-Story në të cilën u shfaq më ndryshe se zakonisht, shkruan lajmi.net.

Zanfina publikoi foto e veshur me bikini në të cilën u shfaq shumë atraktive dhe tregoi linjat perfekte.

Kënga e fundit e Zanfinës është “S’je ai mo”, e cila u publikua në maj të këtij viti.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Lexoni po ashtu:  Bebe Rexha tregon datën kur do ta publikojë këngën “Meant To Be”