Shpërthejnë shqiptarët, shënojnë 7 gola në fitoren e thellë të Grasshopers

Shqiptarët kanë shpërthyer në Zvicër në ndeshjet zhvilluan për Kupë.

Valon Fazlliu dhe Florian Kamberi kanë shënuar nga tri gola, teksa gol shënoi edhe Avdijaj në fitoren prej 10-0 të Grasshopers ndaj Romontois në kuadër të Kupës së Zvicrës. /Express/

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Lexoni po ashtu:  Formacionet zyrtare: Chelsea – Roma