‘Shokun se lo II’, kënga e re nga Anestezioni, One T dhe Zeko

Shokët më të ngushtë të Stresit kanë lansuar projektin e ri muzikor.
Anestezioni, One T dhe Zeko vijnë me këngën e re ‘Shokun se lo II’.

Qëllimi i këtij projekti është përkrahja e reperit i cili gjendet akoma në burg teksa shfaqen edhe me pankarta për lirimin e tij.

Kjo është pjesa e dytë e këngës ‘Shokun se lo’, në të cilën Stresi bashkëpunoi vetëm me One T./PARROTLLA.NET/

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*