Shkuan nga Drenasi në Shqipëri për të ndihmuar, Stresi: Faleminderit vëllezër

Stresi i ka falënderuar një grup nga Drenasi.

Reperi Stresi po vazhdon të dalë në teren për t’i ndihmuar të prekurit nga tërmetet.

Orët e vona të natës mbrëmë e gjetën duke ndërtuar tenda e më pas e ka publikuar një foto me disa djem të cilët kishin shkuar nga Drenasi për të ju ndihmuar.

Stresi i ka falënderuar publikisht dhe i ka quajtur vëllezër.

“Flm vëllezër që erdhët hiq pa pritu. Kuq e zi nga Drenas”, ka shkruar ai.

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published.