Shikoni paraqitjen e Jessie J në rrugët e Los Angeles

Ajo është e njohur për sensin e saj të çuditshëm të stilit.

Dhe Jessie J zgjodhi një tjetër veshje elegante dhe eksentrike, ndërsa ajo vizitoi një sallon në Los Angeles me një mike.

Këngëtarja “Bang Bang”, 31 vjeç, goditi me pamje të rastësishme në një bluzë të bardhë me mëngë të shkurtra, nga Vetements dhe xhinse.

Pamja e Jessie J ishte e spërkatur nga një palë çizme lëkure të bardha të ngushta me kyçin e këmbës dhe llak jeshil i thonjve.

 

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published.