Ronela Hajati duket tërësisht ndryshe në stilin e ri të flokëve

Ronela ka mahnitur me pamjen e re.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, nuk e ka problem t’i ndërrojë ngjyrat dhe stilet e flokëve.

Madje janë të shpeshta rastet kur e bën një gjë të tillë. Së fundmi këngëtarja është shndërruar në një kaçurrele shumë seksi.
Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka pranuar komente të shumta nga ndjekësit, të cilët e kanë komplimentuar për dukjen.

Ronela Hajati është shumë e dashur për publikun shqiptar edhe për sa u përket projekteve muzikore.

Hajati ka paralajmëruar lansimin e projektit të ri, i cili do të jetë i qasshëm në platformat digjitale.

View this post on Instagram

Kaçurrel 😋

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

Shpërndaje

Comments are closed.