Ronaldo në momente intime me partneren në pushime

Cristiano Ronaldo është fotografuar në një moment intim me partneren, Georgina Rodriguez.

   Pas angazhimeve të shumta në futboll, Ronaldo ka gjetur pak kohë për pushime.

Ai dhe Georgina po pushojnë në jug të Francës, ndërsa nuk kanë munguar fotografitë e tyre në rrjete sociale.

Në një fotografi që partnerja e futbollistit e postoi në rrjete sociale, çifti shihen në një moment intim, duke shkëmbyer puthje pasionante.

Këtë imazh, dyshja e realizuan gjatë shëtitjes me jaht në rivierën franceze, duke treguar kështu e po kalonin momente të paharruara. /PARROTLLA.NET/

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*