Ronaldo feston titullin me jaht të ri 6 milionë eurosh, Georgina del me foto

Cristiano Ronaldo e ka festuar titullin e Serisë A duke i shpenzuar rreth gjashtë milionë euro për ta blerë një jaht të ri luksoz.

Juventusi u konfirmua kampioni i Serisë A për herë të nëntë radhazi, pas fitore me rezultat 2:0 kundër Sampdorias të dielën.

Lexo Edhe:
Kimmich tregon kë do ta kishte votuar për Top të Artë
Ky trofe është i shtati i ligës në karrierën e Ronaldos. 35-vjeçari ka vendosur ta festojë titullin duke shpenzuar për blerjen e një jahti luksoz që përfshin pesë kabina, gjashtë banjo, një dhomë ndenjeje të madhe dhe një kuzhinë.

E dashura e tij, Georgina Rodriguez, i publikoi disa fotografi në llogarinë e tij në Instagram, duke u treguar tifozëve edhe se si duket brenda jahti.

View this post on Instagram

Infinito ❤️ 🛥

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Shpërndaje

Comments are closed.