Rona Nishliu bëhet nënë

Rona Nishliu ka sjellë në jetë, sot në oret e para të ditës një bebe të shëndetshme, shkruan Parrotlla.net

Vajza është pagëzuar me emrin Noa.

Lindja ka ndodhur në spitalin amerikan në Prishtinë.

Gjendja shëndetësore e Rones dhe e Noas raportohet të jetë shumë stabile.
Rona dhe Florian Agalli e kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre disa vjeçare gjatë këtij viti, dhe duket se kjo lidhje është bekuar edhe me tej me ardhjen e Noas.

Stafi i Pa Rrotlla i uron Rones sherim sa me të shpejtë, ndërsa Noas jetë të gjatë e të lumtur pranë prinderve të saj. /Parrolla.net/

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*