Robert Berisha rikthehet në krahët e Xhesikës, çifti kapet mat

Verën e shkuar lidhja e tij me Xhesika Kadiu mori gjithë vëmendjen.

Por ishte vetë modelja ajo që deklaroi se tashmë i kishte dhënë fund marrëdhënies me Robert Berishën.

Ish-bashkëshorti i Nora Istrefit mesa duket ende nuk e ka harruar.

Ashtu si shihet edhe nga fotot, dyshja vijon të jenë bashkë dhe tashmë nuk fshihen më nga sytë e kureshtarëve.

Të dy ata kanë qenë në Shqipëri, ku duket se këtë verë kanë pushuar si një çift i konsoliduar.

Shpërndaje

Comments are closed.