Robert Berisha bën këtë veprim lidhur me Patrisin dhe Tunën

Patris Berisha sot publikoi një imazh të ëmbël bashkë me Tunën dhe djalin.
Patris Berisha dhe Tuna Sejdiu po kalojnë çaste të mrekullueshme pranë njëri-tjetrit.

Çifti ishin veshur në veshje sportive, ndërsa po shijonin ditën me diell në natyrë bashkë me vogëlushin e tyre.

Këtë fotografi e ka pëlqyer edhe vëllai i Patrisit, Roberti, i cili kishte bërë bujë me një deklaratë lidhur me Tunën. /Parrotlla.net/

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*