Rita paralajmëron diçka speciale në Berlin (Foto)

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është duke përgatitur diçka speciale për adhuruesit e saj.

Statcioni i artistes kësaj radhe ishte në Berlin të Gjermanisë.

Së fundmi Rita ka publikuar një video në Instagram përmes së cilës tregoi se po punon për diçka shumë speciale në Berlin.

Ndryshe, kujtojmë se kënga e fundit që solli Rita është “Your Song” në bashkëpunim me Ed Sheeran.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Lexoni po ashtu:  Kaq seksi dhe në formë nuk e keni parë Orinda Hutën!