Rita Ora ‘shpërthen’ termometrin – foto

Këngëtarja me origjinë nga Kosova ka lënë fansat e saj gojëhapur duke pozuar ‘në edicion provokues të paparë ndonjëherë’.

Autorja e ‘Let You Love Me’ ndezi ‘ekranet britanike’ ndërsa qëndronte ulur në divan, duke mos lënë pothuajse asgjë nga imagjinata.

Rita Ora është e njohur për veshjet e saj ‘të egra’. Ajo aktualisht po dominon në ekranin e vogël në shfaqjen e re të ITV ‘The Masked Singer’.

Shikuesit dhe juria duhet t’ia qëllojnë se kush qëndron pas maskës.

Identiteti i secilit pjesëmarrës zbulohet vetëm kur ata votohen jashtë shfaqjes.

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published.