Rita Ora eksperimenton me flokët në dukjen e radhës në “The masked singer”

Këngëtarja njihet për eksperimentet e saj në dukje e cila arrin të marrë vëmendje.

Rita e bëri pikërisht këtë gjë në edicionin e radhës të emisionit “The masked singer”.

Ajo u fotografua nga prapaskena e edicionit ditën e djeshme e cila dukej shumë bukur. 30 vjeçarja, kishte zgjedhur një fustan të veçantë dy ngjyrëshe, ngjyrë gri dhe të bardhë të cilin e kishte kombinuar me një palë çizme të gjata.

Artistja e njohur me famë botërore përshtati dukjen me bizhuteri, e veçanta e dukjes së Ritës ishin flokët e saj të shndërruara në disa ngjyrëshe ku u veçua ngjyra e gjelbër të cilën e kishte kombinuar me makijazhin në sy.

Rita tregoi vetëbesim në pozat që kishte marrë. Ndryshe, këngëtarja ka qenë pasive sa i përket projekteve muzikore mirëpo është komentuar vazhdimisht për postime në rrjete sociale, skandali për ditëlindjen dhe pjesëmarrja e saj në “The masked singer” në rolin e juristes.

 

Shpërndaje