Rexhaj tregon kush po e nënshtron Teuta Rugovën

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, ka thënë se zëvendëskryeministri tjetër Dardan Gashi në koalicionin PDK-AAK-Nisma-AKR, përfaqëson deputeten e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Teuta Rugova.

“As unë e as kryeministri nuk jemi me pesë vota, unë përfaqësoj koalicionin qeverisës. Edhe Dardan Gashi e përfaqëson dikë… e përfaqëson znj. Rugova”, ka thënë ai mbrëmë në “Rubikon”.

Ai ka thënë se është tmerruese, por Teuta Rugova, nuk është deputete e LDK-së dhe as LDK-iste, por dirigjohet nga “sekserët e Ramush Haradinajt, Kadri Veselit, Fatmir Limajt e Dardan Gashit”.

Reagimi i plotë i Rexhajt:

Ehhhhh mozomakeq, lahperat e sekserat e sollen ne nenshtrim banditesk qiken e Presidentit. Tmerr kur me duhet te them qe Teuta nuk ashte deputete e LDK se dhe as LDK iste prej se dirigjohet nga sekserat e Ramushit, Veselit, Limajt e Gashit…../PARROTLLA.NET/

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*