Rekord pas rekordi për Dua Lipën, kjo është arritja e re e saj

Dua Lipa vazhon ta shkruajë historinë.

Dua Lipa edhe pse e re në moshë, vazhdon të shënojë suksese të shumta në karrierë.

Me anë të një positi, këngëtarja bëri të ditur se tashmë është bërë këngëtarja e tretë më e dëgjuar në botë dhe e para në kategorinë e femrave.

“Dua Lipa është tani artistja e tretë më e dëgjuar në botë dhe këngëtarja më e dëgjuar!”, thuhet në positmin e saj.

Dua Lipa këto ditë ka paralajmëruar duet me mbretëreshën e pop-it Madonna dhe Missy Elliott.

Shpërndaje

Comments are closed.