Publikohet fotoja e parë nga fotosesioni i Medës me bashkëshorten e tij

Meda ka vendosur ta realizojë disa fotografi profesionale së bashku me gruan e tij.

Këngëtari Meda, është një prej emrave që shumicën e kohës është i angazhuar sa i përket muzikës.

Ai ani pse udhëton shpesh jashtë vendit për të kënduar, kohën e lirë e kalon si mos më mirë me bashkëshorten e tij me të cilën udhëton dhe shëtit nëpër vende të bukura.

Së fundmi ai ka gjetur kohë që së bashku me Lulen t’i realizojnë disa fotografi profesionale. Një prej tyre e cila është shkëputur nga fotosesioni i ri, Meda e ka ndarë me ndjekësit në Instagram dhe çifti shkëlqen.

View this post on Instagram

@agongjinofciphoto @luljeta_pergjeqaj

A post shared by Meda (@mehdin_pergjeqaj) on

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*