Prezantuesja shqiptare shfaqet pa makijazh, ja si duket

Xhemi Shehu ka treguar dukjen e saj pa makijazh.
Prezantuesja e njohur shqiptare, Xhemi Shehu ka publikuar një fotografi në Instagram ku shfaqet pa pikë grimi.

Vetëm ‘ujë e sapun’, prezantuesja Shehu befasoi të gjithë, pamja e së cilës është në top-formë dhe mëse e freskët.

Theksojmë se tash e disa vite Xhemi e ushtron profesionin e moderimit dhe kjo ka bërë që të jetë shumë e dashur për publikun./PARROTLLA.NET/

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*