“Po dukesh si burrë” kështu ia kthen Adrola një ndjekëses së saj (FOTO)

Adrola Dushi njëra ndër modelet më të komentuara në vend.

Modelja mundohet që shumë shpesh ta mbaj të fshehtë jetën e saj private duke u munduar ta lërë të tillë.

Ndërkaq ajo është shumë e përfolur për këtë gjë, pasi që ajo ka edhe një djalë dhe është ndarë nga bashkëshorti disa vite më parë.

Së fundmi modelja ka ndarë në Instagram një video, ku duket pak ekstravagante me Makeup-in e saj.

Por çfarë ka rënë në sy është një koment që iu është bërë modeles nga një ndjekëse e saj, duke i thënë se modelja po duket si burrë.

Por Adrola iu është përgjigjur asaj në mënyrën më të mirë të mundshme duke u munduar që këtë gjë ta marë me shumë sportivitet.

Më poshtë mund të shihni komentet:

Shpërndaje