‘Përmallohet’ Getoar Selimi, ja çfarë i është kujtuar

Getoar Selimin e ka kapluar nostalgjia.
Getoar Selimi dhe Marina Vjollca, vitin e kaluar kanë kaluar pushime super luksoze në Bahamas.

Kjo u bë e ditur pasi të dy në rrjete sociale kanë ndarë me ndjekësit momente të ndryshme nga atje. E duket se tani Getin e ka kapluar nostalgjia e asaj kohe pasi para pak minutash në Instagram u kthye në kohë për ta publikuar një imazh të realizuar pikërisht atje.

“Kthim në kohë”, ka shkruar Geti pranë postimit në të cilin pamje shihet se është e mrekullueshme.

View this post on Instagram

#tb

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*