Pas lajmeve për martesë, Nicki Minaj ndërron mbiemrin në Twitter

Nicki Minaj ka kohë që është në lidhje me Kenneth Petty.

Janë bërë gati një vit që nga momenti kur Nicki Minaj dhe Kenneth Petty kanë konfirmuar lidhjen e tyre.

Ditë më parë në media u flit për një martesë të mundshme të çiftit dhe këto zëra i bëri edhe më të besueshme veprimi që reperja ka bërë së fundmi.

Nicki dje kishte ndërruar mbiemrin e saj në Twitter duke e vendosur atë të partnerit Petty, pas këtij veprimi fansat e artistes filluan të shkruajnë se tashmë ata janë martuar.

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*