Paraqitja e Jennifer Lopez në numrin e ri të “Elle” nuk do fare koment

JLo mahniti sërish me paraqitjen e fundit.

Ylli botëror, Jennifer Lopez edhe një herë arriti të kthejë vëmendjen e të gjithëve tek ajo.

Këngëtarja ka pozuar për numrin e ri të “Elle”, ku erdhi në formën më të mirë të mundshme, në secilin imazh.

Në disa prej fotografive, ajo u shfaq e veshur me bodysuit blu, në të cilin vuri në pah këmbët joshëse.

Kurse, në fotografitë e tjera artistja kishte veshur kostume të tjera dhe dukej atraktive në secilën paraqitje.

https://www.instagram.com/p/CKB5PkQJeF9/?utm_source=ig_embed

JLo së fundi ka publikuar videoklipin e këngës “In the morning”, ku u shfaq tërësisht nudo.

Ndërsa, para pak orësh ka konfirmuar edhe pjesëmarrjen në inaugurimin e presidentit Joe Biden, ku bashkë me Lady Gagan do ta këndojë himnin.

https://www.instagram.com/p/CJ_V3BYpK9b/?utm_source=ig_embed

Shpërndaje