‘Pajtesa’ e ‘Çka ka shpija’, e veçantë në setin e ri fotografik

Fiona Gllavica për publikun u bë e njohur në serialin vendor “Çka ka shpija”.
Në serialin e lartpërmendur ajo pëlqehet mjaft shumë për rolin që ka, atë të ‘Pajtesës’.

Edhe pse në serial duket tejet ndryshe, Fiona në jetën e përditshme shfaqet mjaft elegante, madje në setin e ri ajo ka mahnitur të gjithë.

Aktorja Gllavica, ka realizuar setin e ri fotografik ku vjen me një fustan të gjatë ngjyrë blu të lehtë, pamja e së cilës ju lë ‘pa fjalë’.

Ndryshe, Fiona po vazhdon të jetë e ndjekur dhe mëse e pëlqyer në rrjetet më të frekuentuara sociale./PARROTLLA.NET/

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*