Osmani deputetës së Nismës: Je pa grup parlamentar. Ajo ia kthen: Je pa parti

Kryeparalamentarja Vjosa Osmani, po vazhdon përplasjet me deputetët e Kuvendit të Kosovës, tani një e tillë ka ndodhur me deputeten e Nismës, Arbëreshë Krasniqi.

Derisa Osmani i ka dhënë fjalën deputetes së Nismës, e ka quajtur si deputete pa Grup Parlamentar.

Por, kjo ka pasur një reagim të ashpër menjëherë nga deputetja Krasniqi duke e quajtur Osmanin si person pa parti politike dhe nuk po e di se a është në LDK apo në cilën parti.

Debati ka vazhduar nga deputetja Krasniqi, duke i thënë Osmani se është kryetari pa parti.

Shpërndaje

Comments are closed.