Nuk ndalet Loredana, mësohet data e lansimit të klipit të ri

Loredana nuk e ka ndërmend të ndalet.

Loredana Zefi ka publikuar disa video në Instagram, në të cilën zbuloi detajet e këngës së re.

Reperja ka pak ditë që publikoi një projekt muzikor, por nuk u ndal me kaq, ajo zbuloi se më 13 shtator publikon projektin e ri.

Kënga e fundit nga Loredana titullohet “Kein Plan” dhe e solli në bashkëpunim me Meron dhe mori afro 10 milionë klikime në kanalin YouTube.

Kujtojmë që së fundi Loredana dhe Mozzik janë përfolur për një krizë në lidhje.

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*