Nora ndan imazhe joshëse nga prapaskenat e klipit “Dy zemra”

Nora sjell pamje të reja nga prapaskenat e klipit të fundit.

Nora Istrefi dhe Butrint Imeri dy ditë më parë publikuan duetin e shumëpritur “Dy zemra”.

Kësaj kënge, e cila po pritet shumë mirë nga publiku dhe ka marrë 1.4 milionë klikime, dyshja ia shoqëruan edhe videoklipin.

Në klipin e “Dy zemra” u komentua shumë dukja e Norës, e cila edhe kësaj radhe vjen tërheqëse në secilën skenë.

Së fundi, ajo ka postuar disa fotografi dhe video, të realizuara në prapaskenat e klipit, ku shfaqet atraktive dhe mori komente të shumta nga ndjekësit.

“Tash i madh o shtrati, po ma i madh inati 🎼🎬 @butrint_official“, është mbishkrimi që ia la atyre imazheve.

View this post on Instagram

🤍🤍 @butrint_official

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

 

Shpërndaje

Comments are closed.