Noizy po sjell remiksin e këtij hiti

Noizy ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor.

Një emër shumë i suksesshëm në tregun e muzikës shqiptare është edhe reperi Noizy.

Ai njihet për një numër të madh këngësh, ndërsa asnjëherë nuk e ndalon punën për projekte të reja, të cilat çdo herë mirëpriten nga fansat.

Me anë të postimit të fundit, Noizy ka paralajmëruar remiksin e këngës “All dem talk”, të cilën e solli në bashkëpunim me Dutchavellin dhe Gzuz.

Noizy ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor.

Një emër shumë i suksesshëm në tregun e muzikës shqiptare është edhe reperi Noizy, shkruan lajmi.net.

Ai njihet për një numër të madh këngësh, ndërsa asnjëherë nuk e ndalon punën për projekte të reja, të cilat çdo herë mirëpriten nga fansat.

Me anë të postimit të fundit, Noizy ka paralajmëruar remiksin e këngës “All dem talk”, të cilën e solli në bashkëpunim me Dutchavellin dhe Gzuz.

Shpërndaje

Comments are closed.