Ngrihet Ujëvara e Niagarës

Vorbulla polare në SHBA i ka kthyer ujërat rrjedhëse të Niagaras në një mrekulli magjike spektakolare.

Imazhe të mahnitshme tregojnë formacionet e akullit të krijuara nga uji dhe mjegulla që bien përgjatë brigjeve të rënies dhe lumit./Parrotlla.net/

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*