Nga palestra, Kida shfaq trupin e formësuar

Kida po punon shumë për trupin e saj dhe rezultatet po vërehen.

Kida duket se e ka marrë seriozisht të punojë në format e saj të trupit, pasi këngëtarja shumë shpesh poston fotografi nga palestra.

E rezultatet kanë filluar të duken, sidomos në foton e fundit që Kida ka postuar.

Këngëtarja së fundi ka dalë nga On Records, ndërsa para se të punojë për këngë në këtë etapë të re në karrierën e saj, ajo ka vendosur të punojë në trupin e saj./PARROTLLA.NET/

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*