Në Zvicër bëjnë mural në kujtim të reperit të “TBA”, B52

Një vit më parë ndërroi jetë reperi nga labeli “TBA”, B52.
Vdekja e reperit në moshë të re pikëlloi të gjithë, një vit pas vdekjes së tij, anëtarët e këtij grupi e kujtuan në mënyrë të veçantë atë.

Në Zvicër janë bërë grafite në një mural të madh, i cili i dedikohet reperit B52.

Fotografi të këtij murali janë shpërndarë në rrjete sociale nga anëtarët e këtij grupi, siç janë Klepto dhe Don Phenom.

Përndryshe, Don Phenom së fundi ka paralajmëruar një duet me Unikkatilin.

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*