Në Han të Elezit, Policia i konfiskon 400 kilogramë mollë

Në Han të Elezit, Policia ka ndaluar një person të dyshuar derisa ishte duke drejtuar veturën e tij.
Gjatë kontrollit të makinës i janë gjetur dhe i janë konfiskuar 400 kg mollë pa dokumente përcjellëse.

“Me vendim të prokurorit malli i dorëzohet Doganës ndërsa i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt”, shkruan Policia e Kosovës.

Kliko këtu për ta lexuar lajmin e plotë

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*