Muller dyfishon epërsinë e Bayernit

Bayern Munichu ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 2:0 në ndeshjen kundër Eintracht Frankfurtit, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin Allianz Arena dhe vlen për xhiron e 27-të të Bundesligës.

Në minutën e 41-të të ndeshjes, legjenda e Bayernit, Thomas Muller, e dyfishoi epërsinë për skuadrën e tij nga afërsia, ndërsa goli u verifikua edhe nga VAR-i për pozitë jashtë loje.

Shpërndaje

Comments are closed.