Muaji shtator me shumë risi sportive në platformën Artmotion

Pas një vere super atraktive, Artmotion ju përgatit një vjeshtë edhe më ekskluzive sportive.

Garat fantastike të ajkës së Moto GP dhe Formula 1, betejat e One Championship vazhdojnë sikurse edhe hendbolli gjerman e  francez, po ashtu futbolli zviceran.

Për këtë muaj, vetëm dhe ekskluzivisht në Artmotion me 17 shtator,  direkt nga Palestra e Rinisë e Sporteve në Prishtinë, Sigal Prishtina në kuadër të kualifikimeve për Basketball Champions League pret Legian e Varshavës.

Menjëherë me 20 shtator, të premtën, ndeshja e kthimit direkt nga Polonia përmes Artmotion tek ju: Varshava – Prishtina

Natyrisht, pas kampionatit tejet interesant të volejbollit evropian për femra, nga 12 deri më 29 shtator na pret edhe një kampionat i jashtëzakonshëm. Këtë herë, ai i meshkujve që organizohet po ashtu në 4 shtete, Francë, Slloveni, Belgjikë e Holandë.

Për fund, dhe më me rëndësi, Kampionati Botëror i Atletikës Doha 2019.

Nga 27 shtator deri më 6 tetor për 10 ditë rresht Artmotion do t’ju sjell beteja e atletëve më të mirë në këtë planet dhe garën për t’i thyer rekordet botërore.

Për 10 ditë rresht do të kënaqeni me “Mbretëreshën e Sporteve” vetëm dhe ekskluzivisht në platformën Artmotion./Parrotlla.net/

Pas një vere super atraktive, Artmotion ju përgatit një vjeshtë edhe më ekskluzive sportive.Garat fantastike të ajkës së #MotoGP dhe #Formula1, betejat e #OneChampionship vazhdojnë sikurse edhe hendbolli gjerman e francez, po ashtu futbolli zviceran, dhe shumë e shumë ngjarje të tjera sportive dhe ekskluzive.#Artmotion #TjetërNivel

Posted by Artmotion on Friday, September 6, 2019

 

 

Shpërndaje

Leave a Comment

Your email address will not be published.